تبلیغات
متن تبریک و تسلیت، تشکر و اس ام اس - متن(رسمی و غیر رسمی) تبریک تولد

 1. منتظر کوچکترین بهانه بودم تا بزرگترین تبریکم را نثارت کنم. حالا که بزرگترین بهانه ام هستی، عاشقانه و صادقانه میگویم دوستت دارم و سالروز تولدت را صمیمانه تبریک میگویم. نامزدت مهسا
 2. چه لطیف است حس آغازی دوباره و چه زیبا است رسیدن دوباره به روز زیبای آغاز تنفس... و چه اندازه عجیب است روز ابتدای بودن، و چه اندازه شیرین است امروز... روز میلاد روز تو روزی که تو آغاز شدی. زیبای من، سالروز شکفته شدنت در باغ هستی گلباران... تولدت گلباران. پدر و مادرت
 3. همسر عزیزم، با شوق و امید آمدی به دنیا. با هزاران رویا. با دلی چون دریا و صدایی زیبا. از آمدنت دیگران می خندیدند. نمی دانستند که این هدیه زیبا و قشنگ عاقبت یار من است. مال من است دوستت دارم. تولدت مبارک. همسرت مینا
 4. اشکان عزیزم! نفسم میگیرد... در هوایی که نفسهای تو نیست ... دوستت دارم. تولدت مبارک. همسفر زندگی ات نیلوفر
 5. حسن مهربانم. خداوند در یکی از زیباترین روزهای خود کسی را آفرید که اکنون زیباترین بهانه من برای زنده بودن است. عزیزترینم، سالروز تولدت مبارک.
 6. نعیم جان! تولدت را با هزاران شاخه گل رز تبریک میگویم. همسرت: مسعود رشت.
 7. داوود جان! زیباترین چشم انداز تندیس نگاه توست و قشنگترین لحظه لحظه روییدن توست. سالروز تولدت را با تقدیم یک سبد گل سرخ تبریک میگویم.
 8. خواهر عزیزم، روز میلاد روز آفرینش است و بهترین روز خدا و روز میلاد تو آفرینش بهترین هدیه برای قلب تنهای من است. روز میلادت را با 29 شاخه گل سرخ تبریک میگویم.
 9. مگر میشود تو باشی و من من عاشق تو نباشم. تو آغاز فصل تابستانی و من هزار بار بیشتر دوستت دارم. چهارم مرداد سالروز تولدت مبارک.
 10. دوست عزیزم به یمن آمدنت هزاران ستاره در آسمان دلم خندید. تنها برای تو که و اولین و آخرین حکایت بی انتهای دوستی هستی. مینویسم که به یادت هستم و هزاران شاخه گل مریم را در روز تولدت تقدیمت میکنم تولدت مبارک.
 11. پدر عزیزمان، ما با هر تبسمت هزاران بار می شکفیم و با هر تپش قلبمان هزار بار نامت را میخوانیم. اگر بر روی زمین تنهاییم، ولی تو مثل ماه نگاهمان میکنی. ما بر وجود نازنینت سجده شکر میگذاریم. تولدت مبارک. فرزندانت
 12. هجدهمین سالگرد تولدت مبارک. برایت بهترینها را آرزو میکنم.
 13. دختر عزیزم، در شکفتن یک گل را بس. گل من تولدت مبارک. پدرت.
 14. محسن عزیزم. تا دیروز نبودی ولی حس بودنت به من شوق زیستن بخشیده به دنیا آمدی و دنیای من شدی و بهترین صدا تپش قلب توست و بودنت تنها دلیل بودنم. به جای شمع غمهایت را به آتش میکشم و هدیه ام قلبی است کوچک. تو را به روز تولدت تبریک میگویم. همسرت
 15. بابا بزرگ خوبم! هفتاد و یکمین بهار زندگی ات را تبریک میگویم.
 16. امین عزیزم، قشنگترین صدای زندگی ام تپش قلب توست و با شکوهترین روز دنیا روز تولد توست. پس برای من بمان که عاشقانه دوستت دارم. دوستدار آرزوهای تو: سحر
 17. تولدت آغاز زیباییها ست. هزاران گل یاس سپید تقدیمت میکنم
 18. خوشبختی من در بودن باتو است و روز تولد تو تقدیر خوشبختی من است. تو آمدی و عمیق ترین نگاه را از میان چشمان دریایی ات به وصال قلبم نشاندی. زیباترین گلهای دنیا تقدیم به تو ، بهترین عشق دنیا. بیستم مرداد، روز تولدت را از صمیم قلب تبریک میگویم و به تکرار تپشهای قلبم دوستت دارم.
 19. وقتی تو نیستی همه نیستند نه که نیستند، هستند مثل تو نیستند. عزیزم به خاطر همه آرامشی که از تو دارم خدا را شکر میگویم. مهربونم تولدت مبارک.
 20. به پاس تمام خوبیهایت بهترینها را برایت آرزو میکنم. تولدت مبارک.
 21. ای زیباترین ترانه هستی، بدان که شب میلادت برایم ارمغان خوبیها و زیباییهاست. پس ای سرکرده خوبیها میلادت مبارک.
 22. دستانم تشنه دستان تو، شانه هایم تکیه گاه خستگیهایت، به پاکی چشمانت قسم تا ابد با تو میمانم. بی آنکه دغدغه فردا را داشته باشم. چون میدانم فردا بیش از امروز دوستت خواهم داشت. عزیزم سالروز تولدت مبارک.
 23. وجود تو تنها هدیه گرانبهایی بود که خداوند ما را لایق آن دانست و هدیه ما به تو نازنین قلب عاشقی است که فقط برای تو میتپد. عاشقانه و صادقانه دوستت داریم و سالروز تولدت را تبریک میگوییم. مامان لیلا و بابا رضا
 24. تمام لحظه های عمرم بدرقه نفس کشیدن توست. به دنبال کوچکترین فرصت بودم تا بزرگترین تبریک را نثار قلب مهربانت کنم. ورق خوردن برگ سبز دیگری از زندگی ات را تبریک میگویم. تولدت آذین زندگی ام باد. عاشق تو دخترت مهسا.
 25. امروز خداوند یک گل به زمین هدیه داد. زمین آن گل را به دست سرنوشت داد. سرنوشت آن گل را در قلب من کاشت تا باغچه خالی قلبم فقط جایگاه یک گل باشد. عزیزم تولدت مبارک. همسرت فرشته
 26. مسعود جان، با یك دنیا عشق و علاقه 31 شاخه گل یاس سفید را در سالروز شكفتن وجودت تقدیم قلب مهربانت می‌كنم.
 27. منصور عزیزم - تحفه‌ای یافت نكردم كه به تو هدیه دهم. یك سبد عاطفه دارم همه تقدیم تو باد. از راه دور سالروز تولدت را تبریك می‌گویم.
 28. فائزه جان تنها مونسم، یك باغ گل شقایق تقدیم به تو كه بهترینی، چهاردهم خرداد ماه، سالروز تولدت مبارك.
 29. علی جان - می‌خواستم زیباترین كلام را برایت بنویسم، اما پنداشتم ساده نوشتن همچون ساده زیستن زیباست، دوستت دارم.
 30. علی جان - عشق فقط یك واژه است، تو باید باشی
  قلب من زیر سوال است تو باید باشی
  فال حافظ زدم، آن رند غزل گوهم گفت
  زندگی بی تو محال است، تو باید باشی.
  سالروز تولدت را تبریك می‌گویم.
 31. محمدرضا جان با وجود پرمهر و نگاه گرمت دنیایی از پاكی، صداقت و صمیمیت را برایم به ارمغان آوردی، برای توصیف مهربانی‌ات واژه‌ها یاری نمی‌دهند. تا ابد به تو وفادار خواهم ماند، سالروز شكفتن گل وجودت را عاشقانه تبریك می‌گویم.
 32. علی‌اصغر عزیز، همیشه برقرار باش تا بی قرار نباشی، چرا كه در تمام لحظه‌های سخت و مشكلات زندگی تو تنها تكیه گاهم هستی، دوستت دارم و سالروز تولدت را تبریك می‌گویم .
 33. مادر مهربانم- الهی جاده زندگیت هموار، آسمان چشمانت صاف و دریای دلت همیشه آرام و زلال باشد و هیچ وقت از دنیا خسته نباشی، تولدت مبارك.
 34. مهرنوش عزیزم - مثل باران با صفایی، مثل آفتاب روشن و عزیز دل مایی. تولدت مبارك
 35. پدر عزیزم سالروز تولدت را تبریك گفته و از خداوند مهربان برایت آرزوی سلامتی داریم.
 36. خواهرزاده عزیز مهیارجان - شكوفا شدنت را در این ماه تبریك می‌گویم و امیدوارم در زندگی موفق باشی و به تمام آرزوهایت برسی.
 37. برادر عزیزتر از جانم وقتی به دنیا آمدی خداوند با تمام عظمتش به زمین لبخند زد و بهار را به یمن حضورت به ما بخشید، عزیزم تولدت مبارك.
 38. یاسین جان - یه دنیا گل یاس تقدیمت می‌كنم، تولدت مبارك.
 39. دنیا جان - 27 خرداد ماه سالروز شكفتن گل وجودت مبارك.
 40. عزیزم سعید 
 41. عادتم داده خیال تو كه یادم باشد
  یاد من هم نكنی باز به یادت باشم.
 42. مادر عزیز- تو ای محرم‌ترین یارم! همیشه در قلبمی و دوستت دارم.
 43. دریای عزیز، قلب دریایی‌ات و وجود آسمانی ات، نگاه پرمهرت و كلام دلنشین ات به ماه آرامش و نشاط می‌بخشد. طلایی ترین روزها ارزانی نگاه پرمهرت. امیدواریم همیشه روزگار به كامت باشد.
 44. محمدجان- تو آسمون قلبم خدا خودش نوشته
  یه لحظه با تو بودن بالاتر از بهشته
  سالروز تولدت در 27 خرداد ماه مبارك باد.
 45. سحرجان، شانزدهمین بهار زندگی‌ات را تبریك می‌گویم و 1373 شاخه رز سفید در سبدی عاشقانه با روبانی از مهر و محبت هدیه به قلبت میكنم
 46. مادر فیروزه،ای مهربانتر از هر كس برایم. تو را از صمیم قلب دوست دارم. برایم بمان و با بودنت به من گرما ببخش. هزاران گل روز هدیه به قلب مهربانت . دوستت دارم.
 47. مادر عزیزتر از جانم فریده تو را به خاطر تمام خوبی ها و وفاداری‌ها و مهربانی هایت می ستایم و بوسه بر دستان زحمتكش ات می زنم.
 48. اصغر جان – چه بگویمت عزیزم كه صفای خانه هستی
  كه یگانه تكیه گاهم تو در این زمانه هستی
  سالروز تولدت مبارك
 49. دخترم عاطفه جان- سالروز میلاد عاطفه امید مبارك باد.
 50. همسر مهربانم یدا... جان، قلبم را كه سرشار از عشق و محبت به توست در طبقی از جنس پاكی تقدیمت می‌كنم تا بدانی چقدر دوستت دارم بیست و یكمین بهار زندگی ات را تبریك می‌گویم و بیست و یك شاخه رز سرخ تقدیم مهربانی هایت می‌كنم.
 51. حسین عزیزم در تمام عمرم یكبار عاشق و وابسته كسی شدم كه برای داشتن او حاضرم از تمام زیبایی های دنیا بگذرم. می خواهم تا ابد در كنارم باشی و بدان نبض حیاتم بعد از عشق به خدا برای تو می تپد. 26 خرداد ماه سالروز تولدت را با عشق فراوان و از صمیم قلب تبریك می گویم.
 52. رویای عزیزم، دوست دارم تا همیشه برای من مانند ساحلی آرام باشی، تامن نیز همچون دریایی بی قرار عاشق تو باشم و 9 تیر ماه سالروز شكفتن گل وجودت مبارك
 53. مهدیه عزیزم، چه لطیف است آغازی دوباره و چه زیباست رسیدن دوباره روزهایی كه با تو شروع شد. سالروز تولدت مبارك.
 54. ساناز عزیزم با قلبی مملو از شادی، روز تولد تو دختر خوبم را تبریك گفته و از اینكه در مدت بیماری من همراه با خواهرت چون فرشته مهربان همراه ام بودید تشكر می كنم.
 55. برادر عزیزم مرتضی، چه لطیف است حس آغازی دوباره و چه زیباست رسیدن دوباره به روز زیبای آغاز تنفس و چه اندازه عجیب است روز ابتدای بودن و چه اندازه شیرین است روز میلاد تو، روزی كه تو آغاز شدی.
 56. كیانوش عزیزم، برایم بمان، كه بی تو می میرم، سالروز تولدت مبارك
 57. حمیدجان ! بهترین آهنگ زندگی ام صدای قلب تو، قشنگترین رنگ زندگی ام رنگ
 58. چشمان تو، دلپذیرترین روز زندگی ام روز تولد تو است. همیشه به یادت هستم و سالروز تولدت را تبریك می گویم.
 59. زهرای نازنین، امیدوارم زیباترین لبخندها بر لبانت و بالاترین دستها نگهبانت باشد. سالروز تولدت را با نغمه سرایی بلبل و گل ریزان شقایق جشن می گیرم.
 60. همسر عزیزم مریم جان، بیست و سوم خرداد ماه سالروز تولد توای گل سرسبز زندگیم كه مزین شده است با ولادت بانوی دو عالم فاطمه زهرا را گرامی می دارم.
 61. مادر عزیزم تو قشنگترین ترانه و بهترین بهانه زندگی ام هستی. عاشقانه دوستت دارم و روز 10 خرداد ماه 1000 شاخه گل معطر را ارزانی وجودت می كنم.
 62. محمود جان زندگیمان زیباست، سالروز تولدت مبارك و 21 خرداد ماه سالگرد شكوفایی عشقمان مبارك باشد.
 63. همسرم مهری جان
  تپش قلب من و ناز تو، در دانه كی است
  كم نكن ناز كه قلبم ز تپش می افتد
  بیشتر از تمامی دنیا دوستت دارم و قدر تو را می دانم
 64. بهنام جان روز تولد تو میلاد عشق پاك است. برای شكر این روز پیشانی به خاك می نهم
 65. ابراهیم جان ، در تمام عمرم یك بار عاشق شدم و وابسته به كسی كه برای داشتنش حاظرم از تمام زیبایی های دنیا بگذرم. می خواهم تا ابد در كنارم باشی و بدانی نبض حیاتم بعد از عشق به خدا برای تو می تپد، سالروز تولدت مبارك
 66. همسر عزیزم، وفای به عشق اولین تیر محبت است كه از دریچه قلبم به سوی تو شلیك میكنم. تولدت مبارك
 67. سوگند عزیزم، روزی که به دنیا آمدی باران میبارید ولی آسمان ابری نبود این فرشتگان بودند که میگریستند زیرا یکی از جمع آنها کم شده بود و آن تو بودی. تولدت مبارک
 68. مهران جان از وقتی خانه عشقت پناهگاه خستگی ام شد، اندیشیدم که الهه عشق بهترین را نصیب من کرده است. سالروز تولدت را که قشنگترین روز زندگی ام است تبریک میگویم.
 69. زهره عزیزتر از جانم، فرا رسیدن سالروز تولد خوش یمن و مبارکت را تبریک میگویم و امیدوارم سایه مهر و محبت تو پیوسته بر سرم باشد و همیشه در پناه خداوند منان در کنار هم باشیم.
 70. آرش عزیزم زندگی کن و لبخند بزن به خاطر من که با لبخند تو زنده ام. تولدت مبارک
 71. رضای عزیزم، عشق را اولین بار در نگاهت تجربه کرم زندگی را در کنار تو آموختم. دلم را به تو بهترین امینم سپردم. روز تولدت را در تاریخنگار قلبم حک کردم. تولدت مبارک.
 72. نسترن عزیز، با قلبی مملو از شادی سبد سبد گل یاس و نسترن به پای قدمهای کوچکت میریزیم و میلادت را جشن میگیریم.
 73. گل همیشه بهار ما رویا، باغی از گلهای معطر و روح نواز را به مناسبت سالروز تولدت تقدیم تو میکنیم و از صمیم قلب بهترینها را برایت آرزومندیم.
 74. حسین جان، تو قلبی به بزرگی دریا و روحی به وسعت آسمانها داری. امیدوارم همیشه شاداب، خندان و سالم باشی. تولدت مبارک
 75. مهسا جان، یار با وفای من تولد باشکوهت مبارک باد.
 76. همسر عزیزم، ای سربلند تر از هر فصل و ای باشکوه تر از هر ماه، تو را دوست دارم، تو را که زاده فصل سبز انتظاری. تویی که سلام و کلام و نگاهت همه بوی بهار میدهد و عشق هدیه میکند. عزیزم تولدت مبارک
 77. زهره جان ای تک ستاره شبهای تنهایی من، تولدت مبارک.
 78. نازنین جان دختر گلم، چهار ده شاخه گل سرخ به مناسبت چهاردهمین سالگرد تولدت تقدیمت می کنم.
 79. فرزانه جان, شکفتن غنچه زیباست و تولد تو از شکفتن هر غنچه ای زیباتر سالروز تولدتت مبارک.
 80. علیرضا جان، یک باغ گلهای یاس و میخک ، یک دریا عشق و اشتیاق و پولک، یک حس پاک و یک قلب بی قرار و کوچک فقط می خواهد بگوید عزیزم تولدت مبارک
 81. هزار و سیصد و شصت و چهار شاخه گل نرگس را همراه با 5 شاخه گل رز به تو دختر فصل بهار تقدیم می کنم. خانوم گل تولدت مبارک
 82. همسر عزیزم یک شاخه گل، یک دنیا مهربانی، به تو که هم گلی و هم مهربانی. سال روز تولدت مبارک
 83. بهترین بهانه زندگی ام امیر جان
  هرگاه قادر به شمردن قطرات باران شدی، خواهی دانست که چقدر دوستت دارم، 30 خرداد سی امین سالروز تولدت را به تو نازنینم تبریک میگویم.
 84. تندیس جاودانه عشقم، نیما جان
  به کمال روح انسان، به حیات جسم و حیوان، به تمام دنیا، به صدای رعد و طوفان، به نسیم عهد و پیمان، به خدای جسم و روحم، به نگاه پر شکوهت، به بهار فصل هستی که تویی بهار عمرم. سی امین جشن تولد با شکوهت را تبریک میگویم.
 85. فرشته نازنینم،
  تو گرانمایه ترین تصویری
  من اگر  قاب تو باشم کافی است.
  امیدوارم همیشه دلت به وسعت دریا و چشمان عاشقت به پاکی شبنم سحرگاهان باشد. چهل و ششمین سالروز شکفتنت را با هزاران شاخه گل یاس سفید تبریک میگویم.
 86. همسر خوبم، رامین جان
  زیبایی عشق، پاکی صداقت، اوج مهربانی و نهایت آرامش همه در کنار تو برایم معنی پیدا کرده است. 26 خرداد سالروز تولدت را تبریک میگویم.
 87. بهراد عزیزم،
  هزاران بار خدا را شکر که چنین روزی را آفرید تا باغ جهان نظاره گر شکفتن گلی چون تو باشد. 21 خرداد سالروز شکفتنت مبارک.
 88. مجیدم
  زیبایی عشق، پاکی صداقت، اوج مهربانی و نهایت آرامش همه در کنار تو برایم معنی پیدا کرده استاگر عشق من تو باشی دیگر از هیچ نگاه ترسناکی نمی هراسم. به پاکی چشمانت قسم میخورم تا ابد با تو بمانم تا بدانی عاشقترینم
 89. مهندس جلال خسروی
  آغاز شکفتنتن در بیست و هفتمین بهار زندگی ات مبارک باد.
 90. حدیث عزیزم
  چه خوب شد که به دنیا اومدی و چه زیبا قلب خانه ما را روشن کردی
  تو بهترین و دوست داشتنی ترین هدیه خداوندی. تولدت مبارک
 91. همسفر زندگی ام
  سحرگاهان که نسیم آیتی از پاک بودن را به گل ها هدیه میبخشد
  به آن محراب پاکش آرزو کردم برایت
  خوب دیدن، خوب بودن، خوب ماندن را
  17 خرداد سالروز شکفتنت بهانه ای شد که آغاز بیست و هشتمین بهار زندگی ات را عاشقانه تبریک بگویم. با تمام وجودم دوستت دارم.
 92. عباس عزیزم،
  همدم تنهایی ام، به وسعت قلب مهربانت دوستت دارم. 15 خرداد سالروز بیست و هشتمین میلادت را تبریک میگویم.
 93. آتنا جان
  پنداشتم ساده نوشتن همچون ساده زیستن زیباست. این بهانه ای شد که بگویم بی نهایت دوستت دارم. در روز تولدت خداوند را با ناب ترین نیایش ها شاکرم و عاشقانه قلبم را تقدیمت میکنم. 26 خرداد سالروز تولدت گلباران
 94. آمنه عزیزم
  راستی چی شد چه جوری شد اینجوری عاشقت شدم
  شاید میگم تقصیر توست تا کم شه از جرم خودم.
  بیست و یکمین سالروز تولدت مبارک.
 95. بهناز جان کاش مرز عشق خود را معین سازم تا به عشق ابدی ام پی ببری، به آسمان نگاه کن! آخرین ستاره آسمان مرز عشق من است. بهناز جان ساده بگم، دوستت دارم. بیست و پنجمین سالگرد تولدت ستاره باران باد.
 96. داداش عزیزم
  سالروز شکفته شدنت در بهاری زیبا را تبریک میگویم.
 97. ای بهترینم، کبری جان
  تقدیم به تو که یادت در فکرم، عشقت در قلبم و عطرت در میان لحظه های زندگی ام ماندگار است. خدا را به خاطر خلقتش سپاس میگویم. بیست و دومین بهار زندگی ات مبارک باد.
 98. همراه همیشگی زندگی ام،بودنت هدیه است برای قلب کوچکم و آرزوی من شادی دل پروانه ای توست پس بمان برایم و بدان با تمام وجود دوستت دارم و به وجودت افتخار میکنم. 30 خرداد سالروز شکفته شدن گل وجودت را تبریک میگویم.
 99. مهربانم زیباترین نقش زندگی ام با تو وعشق تو، رقم خورد. یگانه تکیه گاهم! عاشقانه دوستت دارم. تولدت هزاران بار مبارک.
 100. همسر عزیزم!
  •    نمی دانم که دانستی دلیل گریه هایم را،
  •    نمی دانم که حس کردی سکوتم را
  •    ولی دانم که می دانی من عاشق بودم و هستم.
  •    وجود ساده ات بوده که من اینگونه دل بستم.
  •    عزیزم همیشه عشق من هستی و خواهی بود.
 101. یکسال دیگر گذشت... تو فقط بزرگتر نشدی.. بهتر شده ای. تولدت مبارک.
 102. یک جشن ساده و دوستانی صمیمی... این قشنگترین آرزوی من است برای سالگرد تولدت عزیز ترین تولدت مبارک.
 103. روز تولدت اولین روز از سفر 365 روزه توست به دور خورشید... از سفرت لذت ببر... تولدت مبارک.
 104. روز تولد تو تنها روز خاصی است که همیشه در یادم ماندگار است. تولدت مبارک
 105. رویاهای قشنگت را در سال دیگری از زندگیت  ارزو میکنم.
 106. عزیزم آرزو میکنم برای هر شمع روی کیک تولدت یک اتفاق قشنگ زندگیت را درخشان کند.
 107. امروز را پر از نور و عشق و لبخند کرده ای با تولدت ای  عزیز. همیشه درخشان ببینمت.
  هیچ میدونی با تولدت خیلی ها را شاد کردی  و لبخند را مهمان همیشگی زندگی های دوستانت؟ برایت بهترین روزهایت را آرزو دارم.
 108. زندگیت را با لبخند هایت نگاه کن نه با اشکهایت... سالهای عمرت با با دوستانت بشمار نه با  تعداد شمع های روی کیک تولدت.
 109. روی کیک تولدت برای هر لبخندی که زده ای شمعی روشن کن نه برای هر سالی که گذشته...تولدت مبارک
 110. امیدوارم که سورپرایز های عاشقانه تو را در آغوش بگیرد
  روز تولدت را روزی خاص کنند
  لبخند و غرور و شادی لحظه هایت را پر کنند
  شادیهایی که تمام سال با تو باقی بمانند
  امیدوارم که روز تولدت همه اینها را برات بیاره و احساس شادی و لذت و رضایت  وجودتو سرشار کنه
 111. در این روز بخصوص دلم میخواد بهت بگم که امیدوارم در هر کاری که میکنی به شادی های بی پایان برسی.
 112. برات شادترین تولدی که تا بحال داشته ای را آرزو میکنم..تولدی خاص که هر گز فراموش نکنی
 113. آرزو های قشنگ...لبخند های  بسیار... خاطره های زیبا....همه اینها در همین دو کلمه: تولدت مبارک
 114. امروز روز توست...برای اینکه شاد باشی... برای اینکه ستاره باشی و بدرخشی...تولدت مبارک
 115. تو به دنیا امدی و گلی رویید..جوانه زد و دنیا خندید...تولدت مبارک گلم.
 116. روز تولد تو بهترین روز زندگی من است چون با تولد تو زندگی من پر از شور و شوق و انگیزه شد. عزیزم تولدت مبارک.
 117. عزیزم یکسال دیگر از بدنیا آمدن تو گذشت و  امیدوارم بهترین سال عمرت را پیش رو داشته باشی. تولدت مبارک
 118. عزیزم تولدت مبارک. روز تولد تو روز بسیار بزرگی برای من است چون تو ممکن است برای دنیا یک نفر باشی ولی برای من همه دنیا هستی.
 119. عشق من تولدت مبارک
 120. قلب من همیشه برای تو تا ابد خواهد تپید و لبخن من جز تو به روی کسی نشکفته خواهد شد و عشق من به تو هرگز از بین نخواهد رفت. عشق من تولدت مبارک
 121. تولدت مبارک ای زیباترین و مهربانترین من. در سالی که گذشت حتی یک روز هم نشد که من به فکر تو نباشم. امیدوارم همیشه شاد و سربلند و تندرست زندگی کنی.
 122. تبریک تولد همکار یا مدیر (رسمی): جناب آقای .. تولدتان را صمیمانه تبر گفته و از ایزد منان برایتان شادی سلامتی و سربلندی آرزو دارم. مایه خوشبختی و سعادت برای من است که یکسال در کنار شما بوده ا م.
 123. تبریک تولد به یک انسان بزرگ و یک همکار شریف. سرکار خانم ... تولدتان مبارک
 124. مایه مباهات و خوشبختی و آرزوی هر کسی است که با فرد دانشمند و توانمندی مثل جنابعالی همکاری نماید. تولدتان مبارک.
 125. بسیار شنیده ایم که چون میگذرد غمی نیست پس زیاد غم نخور که تعداد شمعهای رو کیکت سر به فلک زده در عوض خونتون هر سال روشنتر میشه. تولدت مبارک
 126. یک عمر اشتباه کردن بهتر از یک روز نشستن باطل است. اکنون که یکسال دیگر فرصت برای زندگی گرفته ای
  امیدوارم حتی یک روز بیهوده هم نداشته باشی تولدت مبارک
 127. موفقیت چیزی جز شجاعت نیست.
  شجاعت پذیرفتن شکست و شجاعت ابراز حقیقت.
  امیدوارم که در 20 امین سال زندگی شجاعتر از همیشه باشی
  تولدت مبارک
 128. آیا شما زندگی را شروع کرده اید؟ نه نه زنده بودن را نمیگویم زندگی کردن را میگویم.  ناشناس (به مناسبت تولد فرزند)
 129. یکسال دیگر گذشت و تو هنوز زنده ای و نمیدانی و نمیتوانی انتخاب کنی چه وقت و چگونه بمیری فقط میتوانی انتخاب کنی چگونه زندگی کنی. جوان باراز (متن تبریک تولد )
 130. عزیزم  روز تولد تو بهترین روز زندگی من است بهترین روز زندگی من بر بهترین دوست من مبارک باد
 131. من خدا را بسیار التماس کردم تا مرا با بهترین آفریده اش آشنا کند و او مرا به تو حواله کرد و به روز تولد تو. و من تو را چقدر دوست دارم فقط خدا داند. تولد بهترین و تنهاترین بهانه من برای زندگی من مبارک...
 132.  مست مستم می پرستم  و تنها تو را می پرستم ولی چه سود... که تو را همه می پرستند ولی من در تنهایی خویش تولد تو را جشن میگیرم تولدت مبارک
 133. ای روشنی گسترده ، ای زیبایی محض ، ای آسمان بی کران مهربانی کلامی می آفرینم تا با تو سخن بگویم سالروز زمینی شدنت مبارک . . .
 134. چگونه انتظار داری من سالروز تولدت را بخاطر بسپارم و تولدت را تبریک بگویم، در حالی که تو از هر روز جوانتر و شادابتر به نظر میرسی.
 135. ببخشید که من مهمترین روز سال را فراموش کردم. تولدت مبارک
 136. ببخشید که من روز تولدت را فراموش کردم. امکانش هست تولدت بندازیش واسه هفته بعد؟
 137. تولدت مبارک امیدوارم به تمام آرزوهات برسی.
 138. روز تولدت آغاز سفر زیبا و پرهیجان "دور خورشید در 356 روز" است خیلی مواظب خودت یاش و سعی کن بهت خوش بگذره تولدت مبارک
 139. عزیزم روز تولد تو از روز تولد خودم هم مهمتر و گرامی تر است. چون در روز تولدم خداوند مرا به دنیا داد و د ر روز تولد تو، تو را به من داد. تولدت مبارک عزیزم
 140. بازم شادی و بوسه ، گلای سرخ و میخک میگن کهنه نمی شه تولدت مبارک تو این روز طلایی تو اومدی به دنیا و جود پاکت اومد تو جمع خلوت ما تو تقویما نوشتیم تو این ماه و تو این روز از آسمون فرستاد خدا یه ماه زیبا یه کیک خیلی خوش طعم، با چند تا شمع روشن یکی به نیت تو یکی از طرف من الهی که هزارسال همین جشنو بگیریم به خاطر و جودت به افتخار بودن تو این روز پر از عشق تو با خنده شکفتی با یه گریه‌ی ساده به دنیا بله گفتی ببین تو اسمونا پر از نور و پرندس تو قلبا پر عشقه، رو لبا پر خندس تا تو هستی و چشمات بهونه‌است واسه خوندن همین شعر و ترانه تو دنیای ما زنده‌است واسه تولد تو باید دنیا رو آورد ستاره رو سرت ریخت، تو رو تا اسمون برد تولدت عزیزم پراز ستاره بارون پر از باد کنک و شوق، پر از اینه و شمعدون الهی که همیشه واسه تبریک امروز بیان یه عالم عاشق
 141. بالا رفتن سن اجباری است و دست خود آدم نیست ولی پیشرفت و ترقی و بالا رفتن اختیاری است.  تولدت مبارک.
 142. چه لطیف است حس آغازی دوباره،
  و چه زیباست رسیدن دوباره به روز زیبای آغاز تنفس…
  و چه اندازه عجیب است ، روز ابتدای بودن!
  و چه اندازه شیرین است امروز…
  روز میلاد…
  روز تو!
  روزی که تو آغاز شدی!
  تولدت مبارک
 143. بهترین آهنگ زندگی من تپش قلب توست
  و قشنگ ترین روزم روز شکفتنت.
  تولدت مبارک
 144. هرسال وقتی…..(تاریخ تولد)……هزاران شهاب به سمت زمین هجوم میاوردن
  از خودم می پرسیدم
  چه اتفاقی افتاده که آسمونیا میخوان خودشونو به زمین برسونن؟….
  و امسال فهمیدم اونا به پیشواز حضور مسافری میان که  زمینو
  با گامهای مهربونش نوازش کرد تا سفرشو از خودش به خدا شروع کنه ….
  تولدت مبارک
 145. زمین اون گل رو به دست سرنوشت داد و سر نوشت اون گل رو تو قلب من کاشت تا باغچه خالی قلبم جایگاه یک گل باشد گل یاسمنم تولدت مبارک.
 146. باور کن ماههاست زیباترین جملات را برای امروز کنارمی گذارم، امشب اما همه جملات فرار کرده اند، همینطور بی وزن و بی هوا آمدم بگویم  تولدت مبارک.
 147. داره بارون میاد  خوب که نگاه کردم.

  .

  .

  .

  هوا که ابری نبود…

  .اون فرشته ها هستن که دارن گریه میکنن……

  آخه یکی ازشون کم شده

  مهربون ترین تولدت مبارک
 148. برای روز تولد تو ۱۰ شاخه گل میخرم۹ شاخه گل طبیعی یک شاخه گل مصنوعی
  و روی شاخه گل مصنوعی مینویسم تا پر پر شدن این گل دوستت دارم
  تولدت مبارک
 149. تبریک دست خالی مرا با سخاوت بی حدت بپذیر…
  تولدت مبارک…
 150. قشنگ ترین صدای زندگی تپش قلب توست
  با شکوه ترین روز دنیا تولد توست پس برای
  من بمان و بدان که عاشقانه دوستت دارم
 151. نگاهت را قاب می گیرم. در پس آن لبخند. که به من. شور و نشاط زندگی می بخشد.
  امروز روز توست… تولدت مبارک.
 152. جای هیچکس را هیچکس دیگر نمیتواند پر کند !
  مهربانم :
  تولدت مبارک
 153. عزیزم به اندازه تمام کسانی که نمیشناسم دوستت دارم و سبدی از گلهای یاس و پونه با یه
  آسمون ستاره تقدیم تو به خاطر تولد زیبایت.
  Happy Birthdey
 154. خواستم برایت هدیه بگیرم
  گل گفت: که مرا بفرست که مظهر زیباییم
  برگ گفت: که مرا بفرست که مظهر ایستادگی ام
  بید گفت: که مرا بفرست که مظهر ادبم که همیشه سر به زیر دارم
  به فکر فرو رفتم و
  سرم را به زیر انداختم به ناگاه قلبم را دیدم
  که بهترین چیز در زندگیم هست
  به ناگه فریاد زدم
  که قلبم را می فرستم چون
  اوخود زیباست، مظهرایستادگیست
  سربه زیرو با نجابتست
  تولدت مبارک
 155. شعر برای تولد
  روز تولدت شد و نیستم اما کنار تو
  کاشکی می شد که جونمو هدیه بدم برای تو
  درسته ما نمیتونیم این روز و پیش هم باشیم
  بیا بهش تو رویامون رنگ حقیقت بپاشیم
  میخوام برات تو رویاهام جشن تولد بگیرم
  از لحظه لحظه های جشن تو خیالم عکس بگیرم
  من باشم و تو باشی و فرشته های آسمون
  چراغونی جشنمون، ستاره های کهکشون
  به جای شمع میخوام برات غمهات و آتیش بزنم
  هر چی غم و غصه داری یک شبه آتیش بزنم
  تو غمهات و فوت بکنی منم ستاره بیارم
  اشک چشاتو پاک کنم نور ستاره بکارم
  کهکشونو ستاره هاش دریاو موج و ماهیاش
  بیابونا و برکه هاش بارون و قطره قطره هاش
  با هفت تا آسمون پر از گلای یاس ومیخک
  با ل فرشته ها و عشق و اشتیاق و پولک
  عاشقتو یه قلب بی قرار و کوچک
  فقط می خوان بهت بگن :.
  .

  .

  .     تولدت مبارک
 156. سلام عزیز دلم نازننین فرشته ای قلبم روز میلاد تو بهت تبریک میگم از خدای بزرگ برات آرزوی هزارن سال سلامتی و موفقیت و خوشبختی و شادی رو آرزو دارم.عزیزم خیلی دلم واست تنگ شده خداکنه امرزو بتونم باهات حرف بزنم خیلی وقته که منتظر این روز بودم واسش لحظه شماری میکردم
 157. عشقت را نصیب كسی كن كه لایق آن باشد نه تشنه‌ی آن. زیرا هر تشنه‌ای روزی سیراب می‌شود. نگار جان تولدت مبارک.
 158. گر جفای روزگار تكه كند قلب مرا / روی هر تكه نویسم نام تو را... تولدت مبارک
 159. آسمان به دریا گفت: این بالا خیلی خوبه همه جارو میشه دید. دریا گفت: این پایین از اون بالا هم بهتره چون فقط تو رو میشه دید... تولدت مبارک
 160. شادی بهانه‌ای برای زندگی است، تمام لحظه‌هایت سرشار از این بهانه. تولدت مبارک
 161. بی‌تو یك روز در این فاصله‌ها خواهم مرد /  مثل یك بیت ته قافیه ها خواهم مرد. عزیزم تولدت مبارک
 162. در غریبانه‌ترین لحظه‌ی تنهایی خود، چشمهایم را كه در آن دریایی از محبت موج می‌زند به تو خواهم بخشید تا هیچگاه به پاكی احساسم شك نكنی. عزیزم دوستت دارم. تولدت مبارک
 163. من به پرواز نمی‌اندیشم، به تو می‌اندیشم به تو كه بهتر از اندیشه‌ی یك پروازی.... تولدت مبارک
 164. تک درخت خاطراتم بر لب ساحل نشسته، گرچه دوری از كنارم، یاد تو در دل نشسته. عزیزم به یادتم. تولدت مبارک
 165. در دریای نیلفام خواب‌های شیرین شب، صدف‌های رنگین خیال را می‌كاوم، شاید مروارید دریای تو را در آن یابم. تولدت مبارک
 166. هرگز ندیدم بر لبی لبخند زیبای تو را .... هرگز نمی‌گیرد كسی در قلب من جای تو را. مهرداد عزیزم ، تولدت مبارک  
 167. ·  اگه تو دنیا هیچی هیچی نداشته باشی مطمئن باش سه چیز همیشه مال تو هست: خدای مهربون، فكرای قشنگ، قلب كوچیك من. عزیزم تولدت مبارک

  جای هیچکس را هیچکس دیگر نمی تواند پر کندمهربانم :تولدت مبارک


  168. ای که ترنم محبت را در قلبت احساس کردم تولد مبارک


  169. دنیا را برایت شاد شاد و شادی را برایتادنیا دنیا آرزو مندم تولدت مبارک


  170. بهانه زندگیم از صمیم قلب برایت آرزوی سلامتی می‌ کنم و امیدوارم قطار زندگی مشترکمان همیشه به روی ریل‌ های خوشبختی حرکت کند …عزیزم تولدت مبارک


  171. همسر خوبم فضای سیـنـــه ام را از بوی دل انگیز عشق عطرآگین کردی می‌خواهم تا ابد در کنارم باشی و بدانی نبض من ، بعد از عشق به خدا به عشق تو می زند عزیزم تولدت مبارک


  172. در روز تولدت تنها کمی برای چشم به هم زدنی دستت را به من بده تا دلت را در آغوش گیرم تولدت مبارک


  173. لبخند زدی و آسمان آبی شد / شب های قشنگ بهمن مهتابی شد پروانه پس از تولد زیبایت / تا آخر عمر غرق بی تابی شد تولدت مبارک عزیزم .


  174. گل غنچه کرد و غنچه شکفت و خداوند در بهترین روز تاریخ زیباترین هدیه اش را به من داد تولدت مبارک.