تبلیغات
متن تبریک و تسلیت، تشکر و اس ام اس - متن تبریک (رسمی و غیر رسمی) سال نو 4
محبوب کن - فیس نما

دوشنبه 24 اسفند 1388  06:48 ب.ظ
نوع مطلب: (متن کارت تبریک عید ،) توسط: ندا موسوی

در این نوشته سعی کردم چند متن زیبا برای تبریک سال نو  بنویسم. این متن ها را هم میتوان پشت کارت تبریک نوشت هم برای ارسال پیامک تبریک سال نو از آنها استفاده کرد.  شما میتوانید متنها را  به دلخواه خود تغییر دهید اگر خواستید متنها را همراه با کارت تبریک اینترنتی برای عزیزانتان بفرستیدسری به ایجا بزنید.چند متن رسمی و غیر رسمی تبریک نیز در نوشته قبلی آمده است.

برآمد باد صبح و بوی نوروز... به کام دوستان و بخت پیروز / مبارک بادت این سال و همه سال ... همایون بادت این روز و همه روز

با رویش هر جوانه در بهار، جلوه ای از جمال خداوند متجلی می شود و آنها كه با طبیعت و زمین آشنایند، در بهار است كه خداوند را به تماشا می نشینند.این بهار و این جلوه الهی و فرارسیدن عید باستانی نوروز را صمیمانه تبریک عرض نموده و برایتان آرزوی موفقیت دارم.


رسیدن بهار و نوروز 89 را صمیمانه تبریک عرض نموده و امیدوارم سال جدید سالی سرشار از سلامتی و شادی و موفقیت برای یكایك شما عزیزان بوده و در سال جدید سفره هایتان پر نعمت، تنتان سالم، دلتان شاد و لبتان خندان باشد. همچنین امیدوارم در سال جدید که سال نجوم نامگذاری شده است به موفقیت های بزرگتری دست پیدا كنید و به تمامی آرزوهای خوب خود برسید.

ایرانیان عزیز ؛ هم میهنان بزرگوار ؛ پیشا پیش فرا رسیدن عید سعید و باستانی نوروز و جشن آفرینش زمین و تجلی فرهنگ مدنی بر شما مباركباد
فرا رسیدن‌ نوروز خجسته‌ باد


پایان‌ انتظار نزدیك‌ است. آخرین‌ لحظه‌ها را مشتاقانه‌ می ‌گذرانیم. دلهامان‌ پرشور و گاه‌ درگیر تشویشی‌ گنگ‌ است. همه‌ ذرات‌ وجود سرشار از انتظار است. سالی‌ می‌ گذرد و سالی‌ نو پیش‌ روست. چشم‌ به‌ راه‌ میهمانی‌ عزیز و كهنسالیم‌ تا از ره‌ برسد. لحظه‌ شورانگیز تحولی‌ تازه‌ و لحظه‌ تكرار آفرینش‌ است. طبیعت‌ و انسان‌ را حیات‌ و تولدی‌ دیگر است. رسیدن بهار بر همگان مبارک باد.

قلب ها پرشور می ‌تپند. نفس ها در فضای‌ بهاری، عطرآگین‌ می ‌شوند؛ و چشم ها مشتاقانه‌ به‌ آب‌ و آیینه، شمع‌ و چراغ، خیره‌ می‌ گردند. آری بهار در راه است. این بهار و هزاران بهار تقدیم شما.


در شكوه‌ لحظه‌ فرا رسیدن‌ نوروز دم‌ غنیمت‌ شماریم. مقدم‌ این‌ میهمان‌ عزیز را مبارك‌ خوانیم‌ كه‌ تا چشم‌ بر هم‌ زنیم‌ خواهد رفت. از آیینه‌ دل‌ غبار یك ‌ساله‌ بزداییم، سفره‌ای‌ هر چند ساده‌ و كوچك‌ اما پر امید بگسترانیم؛ سفره‌ای‌ به‌ سبزی‌ گندم های‌ تازه‌ رسته، به‌ سپیدی‌ روی‌ زحمتكشان‌ و پاكان، و به‌ سرخی‌ آتش‌ در هر زمان. نوروز بر شما مبارک.

 به‌ مهر و بخشایش‌ به‌ یكدیگر بنگریم‌ كه‌ امروز، روزی‌ نو، و نوروز است. در هر گذر گل‌ گذاریم‌ و آب‌ ریزیم، بر سر و روی‌ گلاب‌ بیفشانیم، شمع‌ و چراغ‌ بیفروزیم‌ و به‌ نورش‌ تیرگی‌ از دل‌ برهانیم. به‌ روشنای‌ آب‌ و آیینه‌ بنگریم، به‌ ارواح‌ پاك‌ نیكان‌ و عزیزان‌ درود فرستیم‌ و بر پرهیزكاران‌ سلام‌ كنیم. سر بر سجده‌ نهیم‌ و به‌ امید سالی‌ پرخیر و بركت، روزی‌دهنده‌ جهانیان‌ را نیایش‌ گوییم؛ و با سرور و شادمانی‌ این‌ سنت‌ خجسته‌ و رسم‌ نیك‌ فرهنگی‌ را پاس‌ داریم. هر روزتان نوروز نوروزتان پیروز.

  آغاز هر بهار، بر هر ایرانی‌ با هر اندیشه ‌ای، مبارک باد.

در این‌ سال‌ نو، دل هاتان‌ شاد، كشتزارهاتان‌ سبز، رودهاتان‌ پرآب، باغ هاتان‌ پربار و شهرهاتان‌ امن‌ و آباد؛ بخت‌ و رویتان‌ سپید، و دین‌ و ایمانتان‌ استوارتر باد. نوروز بر شما مبارک باد.

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران بر همه ایرانیان پاک پندار، راست گفتار و نیک کردار خجسته باد

گل ها همه با اذن تو برخواسته اند از بهــــر ظهور تو خود آراسته اند مردم همه در لحظه تحویل بی شک اول فــــرج تو از خدا خواسته اند

بهار حیات دوباره ای را در طبیعت نوید می دهد و نو شدن طبیعت، طلیعه ای نیکوست بر روزگاری نو، تلاش افزون و اندیشه ی نوتر. بهار بر شما مبارک باد.

رجعت مجدد بهار دلگشا را تبریک و تهنیت عرض نموده و در سال جدید آرزوی سعی و تلاش بیشتر و موفقیت روز افزون برایتان از خداوند متعال خواستاریم.