تبلیغات
متن تبریک و تسلیت، تشکر و اس ام اس - دم خروس و قسم حضرت عباس
محبوب کن - فیس نما

دوشنبه 11 مرداد 1389  01:46 ب.ظ

گزارش رسمی ایران نشان می دهد قطر بدون موافقت ایران چهل و پنج میلیارد دلار از میدان گازی مشترک استفاده کرده این در حالی است که درامد ایران از این چاه ها شش میلیارد دلار بوده است.
قطر روزانه سیصد میلیون متر مکعب گاز استخراج می کند که هفت برابر چیزی است که ایران به دست می اورد

رییس دولت صبح امروز در همایش مدیران ارشد صنعت نفت عنوان کرد که صنعت نفت ما بهترین دوران را در طول عمر پربركت خود سپری می‌كند
به گزارش ایلنا، رییس‌جمهور با تاكید بر این كه امروز در جامعه ما نگاه جامع و خودباوری در صنعت نفت حاكم شده است و كارهایی می‌شود تاكنون سابقه نداشته است، گفت که توسعه پارس جنوبی یك تصمیم سرنوشت‌سازی بود.
یک روزنامه انگلیسی مدعی شد ایران مجلل و باشکوه ترین سفارت خود را در یکی از گرانترین مناطق شهر لندن می سازد .
«آرمان» نوشت: نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس، دروغ پردازی‌های سفیر انگلیس در مورد فعالیت‌های صلح آمیز هسته‌ای کشورمان را ناشی از خباثت انگلیسی‌ها دانست و گفت: وزارت خارجه باید در جهت اخراج این سفیر اقدام کند. 
اسماعیل کوثری در گفت‌وگو با ایسنا، با یادآوری خواسته نمایندگان برای تعطیلی سفارت انگلستان در تهران، گفت: هر کاری که انگلیس انجام می‌دهد جز ضرر برای کشور، چیز دیگری ندارد، و طرح دروغی نظیر حرکت ایران به سمت تولید سلاح هسته‌ای ـ علی رغم تاکیدات مقام معظم رهبری به عنوان ولی فقیه و یک عالم دینی مبنی بر حرام بودن این مساله ـ نشان دهنده خباثت انگلیسی‌هاست.

رئیس فراكسیون مبارزه با دخانیات مجلس گفت: مدیرعامل شركت مارلبورو به رئیس‌جمهوری آمریكا گفته بود كه اجازه دهید ما سرطان را برای ایرانیان به ارمغان ببریم و قبل از اینكه جنگ‌ها آنها را از بین ببرد با سیگار آنها را از بین ببریم!

وزیر ارتباطات گفت: حداكثر پهنای باند اپراتور فناوری اطلاعات(اپراتور چهارم) متناسب با كاربرد متفاوت خواهد بود اما برای مثال در سرویس ویدئو درخواستی حداقل پهنای باند 8 مگابیت بر ثانیه به منزل كاربران ارائه خواهد شد.

وزارت ارتباطات ضریب نفوذ در کشور را 35 درصد اعلام کرد.

مرکز آمار ایران ضریب نفوذ اینترنت در  کشور را 11 درصد اعلام کرد

علی اکبر جلالی کارشناس فناوری اطلاعات با بیان اینکه اتحادیه جهانی مخابرات حداقل دسترسی کاربران به اینترنت 256 کیلوبیت در ثانیه را به عنوان شاخص ضریب نفوذ محاسبه می کند گفت: از نظر اتحادیه جهانی مخابرات، ایران اینترنت ندارد و ضریب نفوذ اینترنت در ایران زیر یک درصد است.


در سطح کشور 8 هزار و 500 بقعه متبرکه از امامزادگان و پیامبر وجود دارد که سالانه بالغ بر 100 میلیون نفر به زیارت این خانه‌های آسمانی و نورانی می‌روند.

وزیر ارتباطات  از رویانیان به عنوان رییس ستاد حمل‌ونقل و مدیریت سوخت کشور درخواست کرد تا هرچه می‌تواند به گرانتر شدن بنزین کمک کند

انتقاد شدید زم از «دارا و سارا»

وزیر کار و امور اجتماعی گفت: در حال حاضر اغلب افراد بیکار یا حال کار کردن ندارند و یا مهارت انجام مشاغل مختلف را کسب نکرده‌اند.


  • آخرین ویرایش:دوشنبه 11 مرداد 1389
  • برچسب ها:خبر ،