تبلیغات
متن تبریک و تسلیت، تشکر و اس ام اس - متن(رسمی و غیر رسمی) تبریک تولد
محبوب کن - فیس نما

چهارشنبه 27 مرداد 1389  04:28 ب.ظ

  1. تولدت آغاز زیباییها ست. هزاران گل یاس سپید تقدیمت میکنم
  2. خوشبختی من در بودن باتو است و روز تولد تو تقدیر خوشبختی من است. تو آمدی و عمیق ترین نگاه را از میان چشمان دریایی ات به وصال قلبم نشاندی. زیباترین گلهای دنیا تقدیم به تو ، بهترین عشق دنیا. بیستم مرداد، روز تولدت را از صمیم قلب تبریک میگویم و به تکرار تپشهای قلبم دوستت دارم.
  3. وقتی تو نیستی همه نیستند نه که نیستند، هستند مثل تو نیستند. عزیزم به خاطر همه آرامشی که از تو دارم خدا را شکر میگویم. مهربونم تولدت مبارک.
  4. به پاس تمام خوبیهایت بهترینها را برایت آرزو میکنم. تولدت مبارک.
  5. ای زیباترین ترانه هستی، بدان که شب میلادت برایم ارمغان خوبیها و زیباییهاست. پس ای سرکرده خوبیها میلادت مبارک.
  6. دستانم تشنه دستان تو، شانه هایم تکیه گاه خستگیهایت، به پاکی چشمانت قسم تا ابد با تو میمانم. بی آنکه دغدغه فردا را داشته باشم. چون میدانم فردا بیش از امروز دوستت خواهم داشت. عزیزم سالروز تولدت مبارک.
  7. وجود تو تنها هدیه گرانبهایی بود که خداوند ما را لایق آن دانست و هدیه ما به تو نازنین قلب عاشقی است که فقط برای تو میتپد. عاشقانه و صادقانه دوستت داریم و سالروز تولدت را تبریک میگوییم. مامان لیلا و بابا رضا
  8. تمام لحظه های عمرم بدرقه نفس کشیدن توست. به دنبال کوچکترین فرصت بودم تا بزرگترین تبریک را نثار قلب مهربانت کنم. ورق خوردن برگ سبز دیگری از زندگی ات را تبریک میگویم. تولدت آذین زندگی ام باد. عاشق تو دخترت مهسا.
  9. امروز خداوند یک گل به زمین هدیه داد. زمین آن گل را به دست سرنوشت داد. سرنوشت آن گل را در قلب من کاشت تا باغچه خالی قلبم فقط جایگاه یک گل باشد. عزیزم تولدت مبارک. همسرت فرشته
  10. متنهای بیشتر برای تبریک تولد را اینجا ببینید